פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
רייקי - טיפול רייקי PDF הדפס דואל
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 05 March 2011

רייקי - טיפול רייקי

 
רייקי, שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע. מקור המילה "רייקי" הוא בשני תווי קנג'י יפניים: "ריי" = רוח,תודעה אלוהית; ו"קי" (היגוי יפני של המילה צ'י) = אנרגיית חיים. השילוב של שני התווים משמעו אנרגיית חיים המכוונת על ידי תודעה אלוהית.

הרייקי התפתח בתחילת המאה ה-20 על ידי מיקאו אוסואי, נזיר בודהיסטי מיפן. במהלך הזמן פותחה השיטה על ידי אוסואי יחד עם ד"ר צ'וג'ירו הייאשי, רופא בצבא היפני באותה תקופה. לאחר מכן הובאה השיטה למערב על ידי הוואיו טקאטה.

לפרטים נוספים לחצו כאן 

או התקשרו - 050-7533233 מאיה אביב

 

 רייקי

טיפול רייקי  

 
הטיפול ברייקי נעשה בדרך כלל באמצעות מגע - ישנן כ-15 תנוחות (המספר משתנה בזרמים השונים של הרייקי) שבהן המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, ואז, על פי האמונה, זורמת אנרגיית הרייקי אל המטופל. אנרגיה זו, על פי האמונה, איננה אנרגיה של המטפל עצמו אלא אנרגיה של היקום, העוברת דרך המטפל אל המטופל.


במהלך השנים יצאו מהרייקי המסורתי גם זרמים נוספים שערכו פרשנות לגרסה הפשטנית של הרייקי, ובהם - ריידינס, "קרונה רייקי", אנרגיה אוניברסלית, רייקי יהודי, הפוסל שימוש בסמלי הרייקי ועוד. חלק מזרמים נוספים אלה מחלקים את לימוד הרייקי לארבעה שלבים במקום לשלושה. רוב המשתמשים ברייקי אינם נמנים עם זרמים אלה ואינם מכירים בתוספות שהוסיפו אלה לרייקי.
 
על פי אמונתם של העוסקים ברייקי, הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים. על פי אמונה זו אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמיתי של הבעיה. על פי אמונתם של העוסקים בשיטה, הרייקי תומך בכל יצור ביומיום ומשפר את מצבו בכל המישורים - הגופני, הנפשי והרוחני. לשיטתם של העוסקים בו, הרייקי פועל גם כרפואה מונעת, המגינה מפני מחלות.
 

לפרטים נוספים לחצו כאן 

 או התקשרו - 050-7533233 מאיה אביב

 

 

rhheh |Reiki |
עידכון אחרון ( Saturday, 05 March 2011 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746