פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
מדרסים בהתאמה אישית PDF הדפס דואל
נכתב על ידי שלמה מלמד   
Monday, 28 February 2011

מדרסים בהתאמה אישית | מדרסים מותאמים אישית | מידרסים אורטופדיים מותאמים אישית

 
 סגנון ההליכה שלנו הוא בעלת חשיבות מכרעת לבריאות הכללית שלנו ולרווחתינו. לכל אחד יש דרך ברורה בה הוא הולך, דרך המוכתבת על ידי מבנה הגוף וגורמים חיצוניים נוספים כגון הנעלה שלנו  וסוג משטח ההליכה. הליכה אינה רק הרגל ופעילות לרגליים; זה כרוך בתנועות של ממש ומשפיעעל כל היבט של הגוף שלנו. מסיבה זו, ההליכה שלנו לא תשפיע רק על המפרקים נושאי המשקל שלנו (הקרסוליים, הברכיים והירכיים), אלה זה גם יכול להשפיע הכתפיים, הצוואר והגב.

האדם הממוצע הולך יותר מ 2500 צעדים בכל יום. אם יש לנו הליכה שגויה, אנו חושפים את כל הגוף, מן הקרסוליים ועד צווארך, אל, תנועות היכולות להזיק לנו ולגרום לנזקים מבניים בגוף. אנשים רבים מופתעים לגלות כי כאב בכתפיהם הוא תוצאה של איך שהם הולכים. הדרך הקלה והיעילה ביותר לתקן את אופן ההליכה לנכונה היא באמצעות מדרסים המותאמים אישית. המדרס לא רק משפר את היציבות שלנו, אלה גם יכול להקטין באופן ניכר את הכאב וחוסר הנוחות.
 

איך לבחור מדרסים מתאימים ?

 
יש הרבה סוגי מדרסים שם בחוץ, אבל לא כולם נוצרו שווים ומתאימים לכל במידה שווה. רוב המומחים לכף הרגל מסכימים כי מדרס המותאם אישית יספק את היתרונות הבריאותיים הגדולים ביותר, במיוחד כאשר הכאב ותיקון היציבות הם הדאגה העיקרית . ישנם גם מוצרי מדף המתיימרים להיות מותאמים אישית, כגון כאלה הניתנים לחימום כדי לרקכם ולאחר מכן הדריכה עליהם תעצב אותם לפי כף הרגל ובהתקררות תקבלו מדרסים מותאמים אישית. הבעיה היא לדעת איזה מהם טובים ואיזה לא. לכן הכוונה היא כאן למדרסים המותאמים אישית על ידי מומחה במכון מתאים.

התוצאות של מדברות בעד עצמן. רוב לקוחות המכונים העושים התאמת מדרסים אישית מדווחים על שיפור ניכר בכל הקשור לנוחות ההליכה וירידת הכאבים שסבלו מהם (לא רק כאבי רגליים, כאבי גב וצוואר לדוגמא).

גם בין המומחים שינם שיטות מדידה שונות למדרסים המותאמים אישית וחומרים שונים מהם מייצרים אותם. אם מדובר בסכומי כסף גדולים ואתם לא יודעים במי לבחור, התייעצו עם רופא מומחה לכף הרגל בקופת החולים שלכם וודאי תשמחו לגלות שגם ישנה השתתפות כספית בעלות המדרסים דרך הקופה עם מכונים מובילים לייצור מדרסים.
 

מאמר בחסות אתר המדרסים הישראלי: http://www.midrasim.com 


 
מידרסים אורטופדיים מותאמים אישית
 
עידכון אחרון ( Friday, 04 March 2011 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746