פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
lifewave

LIFEWAVE 

lifewave

מדבקות להקלת כאבים 

טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
מדבקות לכאבי גב - LIFEWAVE | דרגון PDF הדפס דואל
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 21 February 2011

נא להכיר: ICEWAVE

דמיינו הקלה מהירה בכאב ללא צורך בתרופות...
עכשיו אתם יכולים לדמיין לעצמכם שזה בידכם ה

  • הקלת כאבים בדרך בטוחה וטבעית
  • הקלה על כאב בכל הגוף או כאב מקומי
  • השימוש נוח ופשוט
  • תוצאות מהירות

מערכת המדבקות הבלעדית שלנו שאינה מעבירה חומרים לתוך הגוף מבוססת על טכנולוגיה חדשנית לגירוי עדין של נקודות אקופונקטורה - דבר שמשפר באופן ממשי את זרימת האנרגיה בגוף ומפיג תחושות כאב ואי-נוחות תוך דקות מתחילת השימוש!

לפרטים נוספים לחצו כאן 

טכנולוגיה חדשה להקלת כאבים - LIFEWAVE

כולנו רגילים לחשוב שצריך להחדיר משהו לתוך הגוף (כמו ויטמינים) כדי לשפר את הבריאות. אף שתזונה נכונה, שתייה מספקת ותרגול גופני הם חלק חיוני בכל סגנון חיים בריא, דרושה לגופנו גם זרימה בלתי מופרעת של אנרגיה. לדוגמה, המוח שלנו ועצבינו מעבירים אותו חשמליים אל השרירים כדי לגרום להם להשתמש באנרגיה הכימית העצורה בהם ולהתכווץ.

ידוע מזה אלפי שנים כי אור בתדרים מסוימים מסוגל לגרום לשינויים ספציפיים בגוף האנושי. כשאנו יוצאים אל אור השמש, גלי האור גורמים לגופנו לייצר חומרים כמו ויטמין D. תדר אחר של גלי אור (אולטרה-סגולים) יגרום לגופנו לייצר מלנין, החומר שבזכותו עורנו משחים בשמש.

מדבקות IceWave מבוססות על הידע הזה והן מגרות את נקודות האקופונקטורה בגוף כדי לשפר את זרימת האנרגיה וליצור הקלה בכאב ללא צורך בתרופות תוך רגעים מתחילת השימוש.

לפרטים נוספים לחצו כאן 

מדבקות ICEWAVE משיגות תוצאות מבית LIFEWAVE

התבונן בתמונות האמיתיות המראות את המצב לפני ואחרי ושים לב לצמצום הבולט לעין של 'הנקודות החמות'. ההשפעה התרמית המקומית פירושה שכמות החום העודף באזור הפגוע פוחתת והתוצאה היא הקלה בכאב, פחות רגישות ושיקום טווח התנועה של המקום שנפגע.

שני התצלומים העליונים באינפרה-אדום מראים אזורים דלקתיים בצוואר, בכתפיים ובגב התחתון. תוך 5 דקות מתחילת השימוש במדבקות להקלת כאב של LifeWave אפשר לראות ירידה דרמטית בטמפרטורה ובדלקתיות. התצלומים הללו הם חלק ממחקר סמיות כפולה מבוקר עם פלצבו. התוצאות הסופיות: 34 מתוך 36 משתתפים הגיבו באמור לעיל למדבקות IceWave.

מחקרים קליניים מוכיחים את האפקטיביות של IceWave

מחקרי סמיות כפולה מבוקרים עם פלצבו המבוססים על הדמיה באינפרה-אדום מוכיחים בבירור את ההשפעה הייחודית של מדבקות IceWave בוויסות חום. פשוט הדבק את מדבקת IceWave הלבנה במרכז בית החזה ואת מדבקת IceWave החומה בנקודה הכואבת. מותר לשאת את המדבקות עד 12 שעות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

 

מדבקות דרגון

 

פלסטר דרגון / טיגר להקלה מקומית על כאבי גב, פרקים ושרירים, נוסחה ייחודית המתאימה להדבקה על העור בגב, באזור המפרקים ובאיזור השרירים.

מדבקות דרגון מכילות תמצית קפסיקום (Capsicom Extract) אשר אינו מדיף ריח רע.
מומלץ להסיר את מדבקת הדרגון לאחר 24 שעות לכל היותר.

 

שימו לב!!!

1. לעיתים נדירות יש אפשרות לעיקצוץ מקומי לאחר הדבקת הפלסטר על הגוף.
2. אין להדביק את מדבקת דרגון על חתכים או פצעים קיימים.
3.  המדבקות אינן מכילות חומר תרופתי - מרפה אלא חומר הגורם לתחושה חריפה אשר מטשטשת את הכאב ובכך עוזרת לכאב באופן חיצוני וכמובן שלא מרפא את הסיבה לכאב.

 

עידכון אחרון ( Sunday, 13 March 2011 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746